PASLAUGOS​Konsultuoju tik suaugusius. Vieno susitikimo trukmė – 50 min. Tęstiniai susitikimai vyksta vieną karą per savaitę tuo pačiu laiku (nebent yra susitariama kitaip). Vienos konsultacijos kaina svyruoja nuo 30 iki 40 eurų. Dirbdama vadovaujuosi LR SAM įsakymais, Psichologų profesinės etikos kodeksu, Europos psichoterapijos asociacijos etikos principais bei savo sąžine ir širdimi.

Psichologo konsultacija ar psichoterapija ?

Aiškios ribos tarp psichologo konsultacijos ir psichoterapijos nėra. Abiem atvejais siekiama kliento psichologinės gerovės ir galimi darbo skirtumai daugiau yra sąlyginiai. Bendrąja prasme:
Psichologo konsultacija – tai vieno ar kelių (paprastai ne daugiau 15-os) susitikimų trukmės nemedikamentinė pagalba, apimanti paciento problemos identifikaciją, realistiškų tikslų, siekiant pokyčių, ir galimų problemos įveikos strategijų nustatymą ir pasirinkimą. Tokia pagalba neatsiejama ir nuo paciento emocinio palaikymo, padrąsinimo, jos metu gali būti taikoma psichoedukacija, relaksacinės technikos, autogeninė treniruotė ar kitos psichologinio poveikio priemonės. Psichologinis konsultavimas efektyvus sprendžiant konkrečias, situacines, neįsisenėjusias problemas, padeda pacientui susiorientuoti kasdieniniuose sunkumuose ir rasti išeitis iš jų.
Psichoterapinė pagalba – tai sistemingas, vykstantis ne rečiau kaip kartą į savaitę psichoterapinių santykių procesas, kurio metu siekiama gilios paciento problemų analizės, apimančios tiek sąmoningų, tiek nesąmoningų elgesio motyvų, jausmų tyrinėjimą bei skatinančios ilgalaikius pokyčius paciento asmenybės struktūroje. Psichoterapinė pagalba tikslinga esant ilgalaikėms, daugybinėms problemoms, ženkliai įtakojančioms žmogaus gyvenimo kokybę. Psichoterapija paprastai trunka ne mažiau 10-ies susitikimų, bet gali tęstis ir kelis metus. ​

Supervizijos

Esu medicinos psichologė, egzistencinės krypties psichoterapeutė. Pagal profesiją dirbu nuo 2000-ųjų metų, turiu patirties konsultuojant tiek psichologinių sunkumų turinčius asmenis, tiek sergančius įvairiomis psichikos ligomis. Su kiekvienu klientu siekiu sukurti atvirą, nuoširdų ir bendradarbiavimu grįstą santykį - tokį, kuris skatintų asmenybės išgijimo ir pokyčių procesą. Šiuo metu studijuoju ir Egzistencinės terapijos supervizorių ruošimo programoje HEPI. Įpusėjus mokymams, atėjo metas išbandyti jėgas supervizijų praktikoje. Todėl kviečiu psichologijos studentus magistrantus, pradedančiuosius psichologus / psichoterapeutus, dirbančius kolegas į individualias supervizijas.  Norintys susisiekite telefonu 868486984  Supervizijos yra svarbi konsultavimo / psichoterapinės praktikos dalis. Tai kolegos pagalba kolegai, kurios metu, tyrinėjant profesinėje veikloje kylančius sunkumus, ugdomos profesinės kompetencijos, didėja sąmoningumas taikomų intervencijų atžvilgiu, tampa geriau suprantama terapinio proceso dinamika, atsiveria aiškesnis kliento supratimas, savų galimybių ir ribų žinojimas. Be to, supervizija - tai ir puiki priemonė palaikyti profesinius santykius su kolega, teikianti palaikymą sudėtingose darbo situacijose, sauganti nuo perdegimo ir profesinės vienatvės.

 +37068486984
rasykpsichologui@gmail.com  

© PigiosSvetaines.lt